HAKKIMIZDA

Önenoğlu Yemekçilik istenilen yemek, tatlı ve meze çeşitlerini tecrübeli aşçı kadrosu ile hazırlayıp şirketinize getirir. Kalitesi ve uygun fiyatları ile işyerlerine toplu tabldot yemek hizmeti veren Önenoğlu Yemekçilik lezzetinden ödün vermeden, hijyenine ve sağlıklı ürünlerin kullanılmasına önem göstererek hazırlanan ev yemekleri kalitesindeki lezzetleri şirketinize taşımaktadır.

"Evinizdeki lezzet, iş yerinizde" sloganıyla işyerinizde çalışanlarınıza, ev yemeği kalitesinde, hijyenik ve kaliteli bir şekilde tabldot usülünce yemek dağıtımı alanında en iyisiyiz. En leziz ve hijyenik yemekleri sizler için üretiyoruz. İşinin ustası olan profesyonel kadromuz ile günlük, taze yemekler ile hizmetinizdeyiz.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan almış olduğumuz gıda üretim belgeleri ve ISO belgelerimiz ile hizmet kalitemizi ve standartlarımızı kanıtlamış olan firmamız, bünyesindeki kalite güvence sistemlerinin mükemmel şekilde işlenmesi ve geliştirilmesi amacıyla yapılması gereken iyileştirme çalışmalarının eksiksiz yerine getirmektedir.

Misyon:
Hedefimiz ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

Önenoğlu Yemekçilik, üstlendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar olan sürecinin her aşamasında sektördeki standartlarına uygun, müşteri ve memnuniyet odaklı hizmetler vermektedir.

Vizyon:
Önenoğlu Yemekçilik olarak; çevreye saygılı, verimli, üretken, kaliteye önem veren, kalitesi konusunda muhatabını aldatmayan, çalışkan, güleryüzlü, bireysel kazanç ile toplumsal hizmet ve çıkarları bağdaştırabilen, insan ve kurumlarla ilişkilerini günlük kısa vadeli çıkarlarına göre değil uzun vadede tüm ilgililerin çıkarlarını, kendi çıkarları dahil birlikte gözeten ilişkilerinde tutarlı olan paylaşımcı, yenilikler peşinde koşan, yaratıcı olmaya çalışan bir firma olarak, hizmet ve kalite çıtasını daima yüksek tutmak öncelikli heeflerimizdir.

 
 
Pro WEB